#1 2013-12-03 22:56:27

ShowMe

Boss FaF

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 7
Punktów :   

Co oferujemy ? | Fat And Furious |

Witaj! Zastanawiasz się czy opłaca się zawitać do naszej organicji? Mam nadzieję, że ten temat rozwieje twoje wszelakie wątpliwości. Zapewne dręczy Cię pytanie dlaczego wpisowe wynosi 550euro? Już Ci odpowiadam! Tą drobną sumkę przeznaczamy na naprawe, tankowanie gangowych pojazdów. O ile jesteś mądry, pewnie pomyślałeś co robie z pozostałą częścią składki? Pozostała część składki (wpisowego, jak kto woli) przeznaczana jest na środek transportu, ponieważ nie chcemy aby nasi członkowie jeździli perenialami. Nasza organizacja oferuje wsparcie finansowe. ( 300 - 400 ) euro. Na wsparcie finansowe największą szanse mają osoby wpłacające składki lub początkujący (logiczne). Dla członków mojego gangu chciałbym jak najlepiej. Lecz nie dodaje kogo popadnie. Aby dołączyć do organizacji trzeba napisać podanie, wpłacić wpisowe oraz zapoznać się z zasadami, które powinny panować w gangu. Gang FaF ceni dyscypline oraz wysoki poziom kultury. Jeśli jesteś zdyscyplinowaną osobą gang chętnie przyjmie cię i ugości na dlużej. Mam nadzieje, że po tej tkzw. " Książce " będziesz mógł napisać podanie z czystym sumieniem. Pozdrawiam, Show.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animppl.pun.pl www.worldindia.pun.pl www.tibia11.pun.pl www.akademiajogabonito.pun.pl www.regesta.pun.pl